З початку року у Києві прибрано близько 950 незаконних ТС

Про це, коментуючи поточні підсумки роботи КП «Київблагоустрій» у першому півріччі 2019 року, повідомив новий керівник комунальної установи Павло Бірюк.

За його даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, у червні було прибрано більш як 220 незаконних тимчасових споруд.

Враховуючи статистику демонтажних робіт у столиці протягом січня-травня поточного року (725 об’єктів), сумарна кількість демонтованих ТС за півроку склала 954 одиниці.

Цей результат містить як демонтоване безпосередньо робочими комунального підприємства, так й прибране окремими власниками ТС, які на вимогу «Київблагоустрою» самостійно демонтували свої об’єкти.

У переліку демонтованого протягом шести місяців – намети для сезонної торгівлі, незаконні павільйони, ларьки та кіоски, автомийки та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, підземні ролети, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, клітки з овочами, лотки, холодильники та самовільно встановлені в зелених зонах атракціони.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Середа | 03 липня 2019 | 13:09