У травні «Київблагоустрій» прибрав більш як 180 незаконних тимчасових споруд

Протягом травня комунальне підприємство «Київблагоустрій», а також окремі власники тимчасових споруд, які на вимогу інспекторів КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрали 182 незаконні тимчасові споруди (ТС) , – повідомляє прес-служба комунального підприємства.

За її даними, що містять статистику відділу контролю демонтажних робіт КП, у переліку демонтованого протягом травня – намети для сезонної торгівлі, незаконні павільйони, ларьки та кіоски, автомийки та шиномонтаж, торгівельні ролетні ряди, лавки-автопричепи типу «купава», авто з продажу кави та фастфуду, літні майданчики при кафе, барах та ресторанах, незаконні огорожі, зупинкові комплекси з торгівлею, гаражі, підземні ролети, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху по тротуарах, наприклад, клітки з овочами та самовільно встановлені в зелених зонах атракціони.

Враховуючи статистику демонтованого у столиці протягом січня-квітня поточного року (543 об’єкти), сумарна кількість демонтованих ТС за п’ять місяців 2019-го склала 725 одиниць.

Наразі у Києві – близько 6,2 тисячі законних ТС (Комплексною схемою КМДА передбачено 6,5 тис. об’єктів). Їхні власники зареєструвались у Департаменті містобудування та архітектури КМДА, уклали з містом відповідну угоду, сплатили пайовий внесок до столичного бюджету та, відповідно, отримали дозвільні документи КМДА, зокрема, інформаційні талони, які слугують офіційною перепусткою до легальної підприємницької діяльності на столичних вулицях.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Вівторок | 04 червня 2019 | 17:18