Павло Бірюк став до виконання обов’язків директора КП «Київблагоустрій»

Згідно з розпорядженням Київського міського голови № 540 від 21.06.2019, перший заступник директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Павло Бірюк став до виконання обов’язків директора установи.

Це відбулось потому, як днями, після успішної дворічної роботи, попередній директор КП Андрій Андрєєв прийняв рішення залишити цю посаду.

Павло Михайлович Бірюк родом з Рівненської області. Народився 10 липня 1991 року.

У 2014 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Історія», здобув ступінь магістра історії, а також кваліфікацію викладача правознавства.

З 2017 по 2018 роки Павло Бірюк навчався у Київському національному університеті будівництва та архітектури, де отримав спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія». Здобута у виші ступінь освіти – магістр. Освітня програма: «Міське будівництво та господарство», кваліфікація – інженер-будівельник.

З 2015 року Павло Бірюк — аспірант кафедри «Історія України» Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

З липня 2014 року по лютий 2015 року Павло Михайлович працював в комунальному підприємстві «Київблагоустрій» на посаді інспектора 1-ї категорії.

У лютому 2015 року переведений на посаду старшого інспектора КП, а в квітні того ж року призначений начальником одного з трьох відділів «Київблагоустрою» з обстеження територій.

На початку 2018 року Павло Бірюк був призначений на посаду головного фахівця відділу організації контролю якості матеріалів, сумішей дорожніх робіт та документообігу, а у 2019 році був переведений на посаду першого заступника директора комунального підприємства «Київблагоустрій».

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 24 червня 2019 | 16:34