Парк «Перемога» повторно вивільнено від незаконної торгівлі

Демонтаж чотирьох лавок-автопричепів типу «купава» відбувся потому, як інспектори «Київблагоустрою» зафіксували їхнє повернення до парку після майже місячної відсутності у зоні громадського відпочинку.

У квітні, після інспекторських зауважень та приписів, власники незаконних пересувних об’єктів прибрали їх. Проте, як з’ясувалось, не надовго.

За словами виконувача обов’язків директора КП «Київблагоустрій» Миколи Бойка, практика показує, що у багатьох власників тимчасових споруд (ТС) завжди є спокуса повернутись.

«Цей випадок, вважаю, є яскравим прикладом того, як «Київблагоустрій» спочатку чесно робить свою справу, але вивільнені місця врешті не залишаються надовго порожніми. Лавки дійсно іноді повертаються, і що для нас є принциповим, без дозвільних документів на розміщення. Проте ми пильнуємо та подібні «фокуси» підприємців у нас не проходять», – прокоментував демонтаж керівник комунальної установи.

Додомо, що за даними Департаменту міського благоустрою, у травні комунальним підприємством «Київблагоустрій» та деякими власниками тимчасових споруд, які на вимогу Департаменту та КП самостійно демонтували свої об’єкти, разом прибрано три сотні незаконних тимчасових об’єктів.

У переліку демонтованого, окрім згаданих вище лавок-автопричепів типу «купава», також – незаконні павільйони та кіоски, намети для сезонної торгівлі, літні майданчики при барі-ресторані, торгівельні ряди з ролетів та кіосків, торгівельні лавки на зупинках громадського транспорту, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху перехожих, зокрема, лотки-стенди (штендери), холодильники-лотки та самовільно встановлені огорожі.

Всі демонтажі незаконних тимчасових об’єктів здійснюються на підставі відповідних доручень Департаменту міського благоустрою.

Рішення про демонтажі незаконних ТС прийняті за підсумками інспекторських перевірок, які засвідчили відсутність документів, які б дозволяли встановлення на вулицях Києва тимчасових об’єктів.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Понеділок | 01 червня 2020 | 20:47