Микола Бойко став до виконання обов’язків директора КП «Київблагоустрій»

Сьогодні, згідно з розпорядженням Київського міського голови № 1111 від 21.12.2019 року, заступник директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Микола Бойко став до виконання обов’язків директора установи.

Відповідно, попередній виконувач обов’язків директора КП Павло Бірюк повернувся на штатну посаду першого заступника директора комунального підприємства.

Микола Миколайович Бойко родом з Чернігівської області (село Бахмач). Народився 6 червня 1982 року. З 1985 року мешкає у Києві.

У 1999 році закінчив Русанівській фізико-математичний ліцей. Того ж року розпочав навчання, а в 2004 році успішно закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Фінанси». Здобута у виші ступінь освіти – магістр фінансів.

У 2006 році Микола Бойко закінчив Державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. Спеціальність – «правознавство». Здобута ступінь освіти – спеціаліст права.

У період з 2003 по 2019 роки Микола Бойко працював на цілій низці посад у сфері страхування, зокрема, у страховій компанії «Провіта», де з 2003 по 2012 роки пройшов шлях від спеціаліста зі страхування до заступника директора, у ПАТ «Київський страховий дім» (2012-2018 роки) та на посаді директора регіонального департаменту страхування ПАТ «Українська пожежна страхова компанія» (2018-2019 роки).

З листопада 2019 року Микола Бойко працював в юридичному відділі комунального підприємства «Київблагоустрій», а починаючи з грудня – на посаді заступника директора установи.

Репрезентуючись колективу КП «Київблагоустрій», Микола Бойко повідомив, що на порядку денному комунальної установи, яка вступає в новий – 2020 – рік, оптимізація внутрішньої роботи персоналу КП, підвищення коефіцієнту корисної дії інспекторського та демонтажного підрозділів підприємства, а також збільшення результативності роботи в контексті нових завдань, що їх ставитиме керівництво Департаменту міського благоустрою.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

Вівторок | 24 грудня 2019 | 12:44