«Київблагоустрій» спростував закиди щодо завищеної вартості придбаних гаджетів

У Департаменті міського благоустрою спростували інформацію про завищену вартість закуплених планшетів та девайсів для КП «Київблагоустрій».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА на Офіційному порталі Києва. Публікацію подано із посиланням на роз’яснення, що його на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікував директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

Він, зокрема, розповів, що в соцмережах поширено інформація про те, що нібито деякі позиції проведеного тендеру є необґрунтованими та мають завищену вартість.

«Інспектори КП «Київблагоустрій», яких усього 55, щодня моніторять вулиці Києва і виявляють десятки порушень благоустрою. Мета такої закупівлі – дати інспекторам можливість працювати в сучасних умовах. Інспектори мають працювати оперативно, чітко, прозоро з безперешкодним доступом до баз даних міста, онлайн-карт, кадастрів тощо. Для цього потрібні нормальні сучасні електронні пристрої. Це робоча необхідність», – написав Олексій Кулеба.

Також він наголосив, що порівняно з іншими пропозиціями на ринку вартість одного комплекту, закупленого підприємством, привабливіша мінімум на 661,50 грн.

Всього було придбано 60 таких комплектів. Так, повний комплект (планшет + девайси + аксесуари) за тендером обійшовся у 10 666,50 грн (разом із ПДВ).

Загальна вартість роздрібної покупки у відомих дилерів українського ринку: 11 328 грн.

Джерело: Прес-служба КМДА

Оригінал статті: https://kyivcity.gov.ua/news/u_departamenti_miskogo_blagoustroyu_sprostuvali_informatsiyu_pro_zavischenu_vartist_zakuplenikh_planshetiv_ta_devaysiv_dlya_inspektoriv_kivblagoustroyu/#

П'ятниця | 12 червня 2020 | 11:03